1986 yılından bu yana traktör yedek parça aksam ve ürünlerinin toptan satışını yapan firmamız, massey ferguson, fiat, ford, steyr, leyland, gazlı, universal, imt, same, john deere, enter, işbora ve new holland marka ve model traktörlerde bayilerimize yedek parça tedarik etmektedir.

Yeni Ege Traktör - Mustafa Foçalı - Traktör Yedek Parça Toptan Satış

Traktör yedek parça toptan satış sektöründe çalışmalarını sürdüren Yeni Ege Traktör, Mustafa Şenkalyoncu ve arkadaşları tarafından 1986 yılında kurularak ticari faaliyetlerine başlamıştır.

   

1993 yılında Mustafa Foçalı ve Çocuklarının şirketi devralmasıyla, istihdam artışı ve yeni bayiliklerle birlikte düzenli bir büyüme sürecini yakalamıştır. Sağlam temellerle kurulmuş olan firmayı, çok kısa bir sürede daha yenilikçi ve dinamik bir yapıya büründürmüş, sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

 

Firmamız Massey Ferguson, Fiat, Ford, Steyr, Leyland Traktörleri yedek parça çeşitleri ile müşterilerine "Kaliteli Ürün", "Uygun Fiyat", "Kaliteli Hizmet", "Hızlı Lojistik" sunmayı asli bir görev bilmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli hedef olarak görmektedir. İstikrarlı büyümesini de bu ilkelerden ödün vermemesine borçludur.